Casa Di Denim

Henüz çok yeni bir marka olup kendinize ait teknenizde ve evinizde fark yaratmak için çalışıyoruz. Sizler için denim kumaşından yapılan birbirinden farklı ve özel tasarımlarla karşınızdayız.

Peki ürünlerimiz ne mi? Nakışlı, nakışsız Amerikan servisler, mutfak önlükleri, özel şaraplıklar, yumuşacık yastıklar, bardak altlıkları, denim temalı tavla ve daha pek çok ürünü hiç görmediğiniz şekillerde sizlere sunuyoruz.

 

Casa Di Denim'de Neler Var ?

Hediye almayı ne kadar sevsek de bu konuda zorlandığımızın hemen hemen hepimiz farkındayız. Casa Di Denim, burada da devreye giriyor. Hayatımızın giyim dışı alanlarına birbirinden renkli, fonksiyonel ve farklı tasarımlarla denim bazlı ürünleri sokan Casa Di Denim, Türkçe’de “denim evi” anlamına geliyor.

Birbirinden özel olarak tasarlanan amerikan servisleri, bardak altlıkları, şaraplıklar ve nihaleler jean tasarımları sofraya taşırken Casa Di Denim tavla-spor çantaları-tekne ve mutfak malzemeleri ile de yaşam alanlarımıza denim’i sokma çabasında.

 

Sadece Ev Değil Tabii Evin Dışında Da Casa Di Denim

Yoga yapmayı hayatının merkezine koymuş hanımlar ise kendileri için özel tasarlanan çantalara bayılacaklar.

Sadece yoga çantasıyla kalmayıp sizler için hazırlanan günlük hayata şıklık getirecek olan minik seyahat çantaları ve diaperbag’ler de dikkatinizi çok çekecek.

 

Oyun Meraklıları Eğlenceye Hazır Mısınız ?

Kalabalık arkadaş gruplarına ve eğlence düşkünlerine müjde! Casa Di Denim’in jean ile hazırladığı XOXO,

tavla ve oyun kartı kılıfları artık masalarınıza daha da keyif katacak.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR