fbpx

Sunum Önerileri

Haziran 2022

çakıl taşı formlu amerikan servis

Çakıl Taşı Formlu Amerikan Servis

Çakıl Taşı Formlu Amerikan Servis Çakıl taşı formlu Amerikan servislerin her biri özel karakter olduğu için farklı biçimleriyle kurduğunuz sofralar, tıpkı aynı masa etrafında toplanan farklı bireyler gibidir. Kurduğunuz her sofrayı özel ve karakteristik kılar. Beyaz peçeteler ve beyaz tonlarında porselen takımlarıyla kombinleyebilirsiniz.

beyaz cepli amerikan servis

Beyaz Cepli Amerikan Servis

Beyaz Cepli Amerikan Servis, Basic koleksiyon grubumuzda yer alan beyaz cepli Amerikan servisimiz her ev ve her sofra için aslında joker bir üründür. Optik beyazlığı, sade ama net çizgilerle tasarlanmış ürün farklı paletlerdeki porselen takımları, masa örtüleri, runner ve peçetelerle kombin edilebilir. Modern bir sofra görünümü için ideal bir seçimdir.

casa di denim - basic cepli indigo amerikan servis sunum önerisi

Basic Cepli Indigo Amerikan Servis

Basic Cepli Indigo Amerikan Servis Basic cepli indigo Amerikan servisimizle beraber kombinlenen batik peçete ve batik yıkamalı runner ile lacivert ve buz mavinin derin tonları. Gündelik veya davet sofrası kurmak için basit ama etkili bir tercih. Zamansız tasarımlara sahip ürünler geçmişteki ya da günümüzdeki bir çok porselen takımlarıyla kombinlenebilir.

Mayıs 2020

badem çiçeği sunum önerisi

Badem Çiçeği Sunum Önerisi

Badem Çiçeği Sunum Önerisi Naturel denimi badem çiçeğine dönüştüren zarif ve etkili bir dokunuş. Bakış açılarına göre demo klasik ya da modern. Beyaz çiçek formlu suplalarla beraber keten dokulu ham denim ile tasarlanmış runner ve peçeteler ile desteklendiğinde, gösterişli ve yumuşak sofralar kurulabilir.

basic buz mavi amerikan servis

Basic Buz Mavi Amerikan Servis

Basic Buz Mavi Amerikan Servis Basic cepli buz mavi Amerikan servislerimizin ruhu vintage. Giyim sektöründe, dünya genelinde çok uzun yıllardır vintage renk denim pantolonlar giydik. Şimdi ise alışık olduğumuz bu vintage ama oldukça modern tarzı sofralara uyarlayarak yeni bir nefes getirdik.

Nasıl Yardımcı Olabilirim?