fbpx
Palm Bazaar Şenliği

Palm Bazaar Şenliği

Palm Bazaar Şenliği, Bu sene ilk kez Bodrum Yalıkavak’ta gerçekleşen Palm Bazaar Şenliği, ünlü markalara ev sahipliği yaptı.

Yaz boyunca dört kez düzenlenecek olan Palm Bazaar Şenliği, alışveriş tutkunu ünlü hanımları bir araya getirdi. Tekstil, takı, ev dekorasyonu ve plaj kıyafetlerinin satıldığı şenlikte, bir çok marka da stant kurarak destek verdi. Gün boyu alışverişin tadını çıkaran hanımlar, yeni sezon ürünleri de inceledi. Şenlik, Casa Di Denim, Hola Design İdylle, Design Store gibi ünlü markalara ev sahipliği yaptı. Marka sahipleri Sinem Akay, İdil Deveci ve Süreyya Ulusoy şenlikta stant açarak alışveriş tutkunlarına eşsiz bir deneyim yaşattı.

Hakan YAĞCI

Kaynak 

Held for the first time this year in Bodrum Yalıkavak, the Palm Bazaar Festival hosted many famous brands.

The Palm Bazaar Festival, which will be held four times throughout the summer, brought together famous shopping lovers. In the festival, where textiles, jewelry, home decoration and beach clothes were sold, many brands also gave their support by setting up booths. Ladies who enjoyed shopping all day long, also examined products that came out for the new season. The festival hosted famous brands such as Casa Di Denim, Hola Design Idylle and Design Store. Brand owners SinemAkay, İdilDeveci and SüreyyaUlusoy opened a booth at the festival and offered a unique experience to shopping enthusiasts.

Hakan YAĞCI

Source 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Nasıl Yardımcı Olabilirim?