Casa Di Denim
Sepetim

Suplalar

Anasayfa Masa Dekorasyonu Suplalar

Suplalar

Bej Nakışlı Chakana Supla
Yeni
Chakana, Güney Amerika’da And Dağları’nın eski kültürlerinin güçlü bir simgesi ve İnkalar’ın en eksiksiz, kutsal, geometrik tasarımı olarak kabul edilir. Biz de bu bilgilerden ilham alarak sizlere oldukça şık 6 farklı renk seçeneğiyle bir Chakana supla serisi hazırladık.Bej Nakışlı Chakana Supla..
80,00TL
Vergiler Hariç:74,07TL
Siyah Nakışlı Chakana Supla
Yeni
Chakana, Güney Amerika’da And Dağları’nın eski kültürlerinin güçlü bir simgesi ve İnkalar’ın en eksiksiz, kutsal, geometrik tasarımı olarak kabul edilir. Biz de bu bilgilerden ilham alarak sizlere oldukça şık 6 farklı renk seçeneğiyle bir Chakana supla serisi hazırladık.Siyah Nakışlı Chakana Sup..
80,00TL
Vergiler Hariç:74,07TL
Siyah Nakışlı Keten Chakana Supla
Yeni
Chakana, Güney Amerika’da And Dağları’nın eski kültürlerinin güçlü bir simgesi ve İnkalar’ın en eksiksiz, kutsal, geometrik tasarımı olarak kabul edilir. Biz de bu bilgilerden ilham alarak sizlere oldukça şık 6 farklı renk seçeneğiyle bir Chakana supla serisi hazırladık.Siyah Nakışlı Keten Chaka..
80,00TL
Vergiler Hariç:74,07TL
Chakana, Güney Amerika’da And Dağları’nın eski kültürlerinin güçlü bir simgesi ve İnkalar’ın en eksiksiz, kutsal, geometrik tasarımı olarak kabul edilir. Biz de bu bilgilerden ilham alarak sizlere oldukça şık 6 farklı renk seçeneğiyle bir Chakana supla serisi hazırladık.Lacivert Nakışlı Beyaz Ga..
80,00TL
Vergiler Hariç:74,07TL
Chakana, Güney Amerika’da And Dağları’nın eski kültürlerinin güçlü bir simgesi ve İnkalar’ın en eksiksiz, kutsal, geometrik tasarımı olarak kabul edilir. Biz de bu bilgilerden ilham alarak sizlere oldukça şık 6 farklı renk seçeneğiyle bir Chakana supla serisi hazırladık.Haki Nakışlı Beyaz Gabard..
80,00TL
Vergiler Hariç:74,07TL
Chakana, Güney Amerika’da And Dağları’nın eski kültürlerinin güçlü bir simgesi ve İnkalar’ın en eksiksiz, kutsal, geometrik tasarımı olarak kabul edilir. Biz de bu bilgilerden ilham alarak sizlere oldukça şık 6 farklı renk seçeneğiyle bir Chakana supla serisi hazırladık.Kırmızı Nakışlı Beyaz Gab..
80,00TL
Vergiler Hariç:74,07TL
Gabardin dokumalı saf denim’in orta merkezine uygulanmış batik boyaması ve badem çiçeğinde bulunan polenlerin nakış olarak işlenmesi ile bahar sofralarına farklılık katar.Denim Beyaz Badem Çiçeği Supla Nerede Kullanılır?Çiçek formunda olması ve beyazın netliği sayesinde tazelikle buluşan supla,..
60,00TL
Vergiler Hariç:55,56TL
Mısır'da bir çoban tarafından örülen el yapımı supla, Casa Di Denim'in en özel ürünleri arasında yer almaktadır.  Recycle denim’den örülen supla,  iki ölçüye sahiptir.El Yapımı Denim Örgü Supla 25 cm Nerede Kullanılır?Yuvarlak formda olan el yapımı 25 cm olan supla, orta sehpalarınızda,..
50,00TL
Vergiler Hariç:46,30TL
Mısır'da bir çoban tarafından örülen el yapımı supla, Casa Di Denim'in en özel ürünleri arasında yer almaktadır.  Recycle denim’den örülen supla,  iki ölçüye sahiptir.El Yapımı Denim Örgü Supla 40 cm Nerede Kullanılır?Yuvarlak formda olan el yapımı 40 cm olan supla, orta sehpaların..
60,00TL
Vergiler Hariç:55,56TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)
Suplalar

CASA DI DENİM BY SİNEM AKAY TANITIM

2017 yılında Sinem Akay tarafından kurulan Casa Di Denim, denim evi anlamını taşımaktadır.

Denim kumaştan yapılan birbirinden farklı ve özel ürünlerimizle ev ve masa dekorasyonlarınıza sadelik ve şıklığı getirmenin yanı sıra evcil hayvan kıyafeti, tarzınızı yansıtacak günlük denim ve kanvas kumaştan yapılan çantalarımızla da denime farklı bir bakış açısı getirmeyi hedefliyoruz.

Casa Di Denim özel olarak tasarlanan Amerikan servis, runner, supla, bardak altlıkları, şaraplık, sepet, denim mutfak önlükleri, fırın eldiveni ve dekoratif yastıklar gibi farklı ve fonksiyonel tasarımlarla yaşam alanlarınıza denimin konfor ve rahatlığını sunuyor.

Mutfak Eşyalarınızı Denim ile Birleştirerek Sıra Dışı Sofralar Hazırlayın

Sofralarınızın dekorasyonu için her biri farklı ve alışılmışın dışında olan tasarımlar hazırlayan Casa Di Denim, özel ve günlük yemek rutinlerinize uygun farklı alternatiflerle sofralarınıza renk getiriyor. Masanızın şık görüntüsünü destekleyen farklı türde ürünlerimiz %100 pamuklu denim kumaştan ve dönüştürülebilir malzemeden üretilmiş olup lekelere karşı dirençlidir. Keyifli sofralarınızı hazırlarken mutfakta destek ürünlerimiz ile de yanınızdayız. Yemeğinizin hazırlık aşamasında kullanabileceğiniz denim mutfak önlüklerimizde şıklık ve konfor bir arada. Yanmaz özelliğe sahip içi elyaflı fırın eldivenlerimiz ile leziz yemeklerinizi fırından rahatlıkla çıkarabilirsiniz.

Denizin mavisini denim'in mavisi ile buluşturuyoruz

Azim, bolluk, güç ve başarının simgesi olan Koi balığına marin serimizde yer vererek teknelerinize iyi şans ve sıra dışı tasarımlar getiriyoruz.

Koi balık serimiz ile size hem tekneniz hem de evinizde kullanabileceğiniz farklı ürün çeşitleri sunuyoruz. %100 dönüştürülebilir pamuklu ince dokulu kumaştan yapılan koi balık baskılı ve denim beyaz çizgili yastıklarımız, koi balık peçete yüzüklerimiz, şaraplık, peçete ve Amerikan servislerimiz ile yaşam alanlarınızda denimin ön plana çıkmasını sağlıyoruz.

Koi balık serimizin yanı sıra farklı tarzdaki ürünlerimizi de birbiri ile kombinleyerek teknelerinizde kullanabilirsiniz.

Denim ile modayı çantalarımızla bütünleştiriyoruz

Günlük yaşamamızın vazgeçilmezi olan farklı model çantalarımızla da yanınızdayız. Her zevke uygun kanvas, clutch, plaj ve yoga çantası alternatiflerimizi kullanımınıza sunuyoruz.

Minik dostlarımızı da unutmadık

Farklı renklerde doğal denim, pure, clay ve naturel kumaştan üretilen seçeneklerimizle minik dostlarımıza özel bir koleksiyon hazırladık. Küçük, orta ve büyük ırklar için uygun tüm köpek kıyafet ve bandanaları ile sadık dostunuz için farklı bir tarz yaratabilirsiniz.