Casa Di Denim
Sepetim

Şişe Kılıfı

Anasayfa Masa Dekorasyonu Şişe Kılıfı

Şişe Kılıfı

Koyu indigo denim kumaşa taş yıkama ile efekt kazandırılmıştır. Sarı rengi dikişiyle mini cebi, kartvizit sunumu için şık bir detaydır. Hediye seçimleriniz için farklı bir alternatiftir. Limon nakışı detayıyla sofralarınızda yazı temsil edecektir.Limon Nakışlı Denim Şişe Kılıfı Nasıl Kullanılır..
85,00TL
Vergiler Hariç:78,70TL
Ekru denim kumaş üzeri sarı nakış detaylıdır.  Mini cebi, kartvizit sunumu için şık bir detaydır. Bağlarının ucundaki limon nakışları yaz sofraları için uyumludur.Limon Nakışlı Ekru Denim Şişe Kılıfı Nasıl Kullanılır?Denim şişe kılıfı,  tekneden tekneye misafirliğe giderken h..
85,00TL
Vergiler Hariç:78,70TL
Beyaz denim kumaş üzeri lacivert nakışlıdır.  Mini cebi, kartvizit sunumu için şık bir detaydır. Bağlarının ucundaki koi balığı ‘şans’ın temsilidir. Hediye seçimleriniz için farklı bir alternatiftir.  Koi Balık Denim Şişe Kılıfı Nasıl Kullanılır?Denim şişe kılıfı,  tekneden tekn..
85,00TL
Vergiler Hariç:78,70TL
Beyaz denim kumaş üzeri tütün nakışlıdır. Lacivert renkte dikişlere sahiptir. Mini cebi, kartvizit sunumu için şık bir detaydır. Hediye seçimleriniz için farklı bir alternatiftir.Beyaz Denim Lacivert Nakışlı Şişe Kılıfı Nasıl Kullanılır?Denim şişe kılıfı, tekneden tekneye misafirliğe giderken h..
80,00TL
Vergiler Hariç:74,07TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Şişe Kılıfı