fbpx
Masa Dekorasyonu

Masa Dekorasyonu

Özel günlerde ve özel insanlarla aynı masayı paylaştığınızda masa dekorasyonu büyük önem kazanmaktadır. Masanızda yer alacak ürünlerin kalitesi, birbiriyle uyumu dekorasyonun başarısını artıracaktır. Bu sebeple sofranızda Casa Di Denim masa dekorasyonu ürünlerine yer vererek siz de şık yemek masaları hazırlayabilir ve misafirlerinize görsel bir şölen yaşatabilirsiniz. Casa Di Denim tarafından sizin için tasarlanan dekorasyon ürünleri sofralarınıza hem şıklık hem de fonksiyonellik kazandırmaktadır. Modernden klasiğe kadar geniş bir yelpazede sunulan masa dekorasyonu ürünlerimizi kullanarak sofralarınızda farklı bir esinti yakalayabilirsiniz.

Modern tasarımlı mutfak dekorasyonu ürünlerimizi günlük olarak da kullanabilirsiniz. Canlı renklerdeki enerjik tasarımlar gündelik kullanımda da kendinizi iyi hissetmenize yardımcı olur.

Casa Di Denim Amerikan Servisler Nedir?

Masa dekorasyonunun olmazsa olmazı olan Amerikan servisler artık gündelik masalarda da sıkça kullanılıyor. Farklı renk ve desen seçenekleriyle sofra düzeninize şıklık katacak olan Casa Di Denim Amerikan servisleri özel günlerinizde ve gündelik sofralarınızda kullanabilirsiniz. Tekli, ikili ve dörtlü seçenekleriyle dilediğiniz şekilde kombin yapabilir ve masa düzeninizi genişletebilirsiniz. Dilerseniz kahvaltı sofralarınızda da Amerikan servisleri kullanabilirsiniz. Bunun için Casa DiDenim’in modern tasarımlı ürünlerine göz atmanız yeterli olacaktır.

Casa Di Denim Bardak Altları Nedir?

Sofra düzeninize uyum sağlayan bardak altları ile sofranızda kullandığınız içecek bardakları artık daha şık görünecek. Amerikan servisler ile uyumlu ve zengin seçeneklere sahip bardak altlarını kullanarak daha şık sofralara imza atabilirsiniz. Bardak altlarını sıcak içecek servislerinizde de kullanarak sehpa ve ahşap masalarda iz bırakmasını önleyebilirsiniz. Casa DiDenim’in

Masa Dekorasyonu

için üretilen özel koleksiyonlarına göz atabilir, sofranız için en şık bardak altlarını seçebilirsiniz.

Casa Di Denim Peçete Yüzükleri Nedir?

Peçete yüzükleri özel günlerde sofranızda kullanmanız gereken dekoratif ürünlerden birisidir. Hem peçetelerin sabit durması hem de daha şık görünmesi adına kullanılmaktadır. Casa DiDenim’in farklı desen ve tonlardaki peçete yüzükleri ile sofranıza şıklık katabilir, özel günlerinizde göz kamaştırıcı bir sofraya sahip olabilirsiniz.

Casa Di Denim Peçeteler Nedir?

Masa dekorasyonunuza şıklık katacak öğelerden biri olan peçeteler ile masanızın şıklığını tamamlayın. Çeşitli kumaş ve tondaki Casa Di Denim peçeteler, peçete yüzükleri ve Amerikan servisler ile uyumludur. Nakışlı ve diğer seçenekleri ile klasikten moderne, tüm masa dekorasyonları ile uyum göstermektedir. Peçetelerin üretiminde kullanılan hammaddeler doğa dostu ve geri dönüştürülebilir malzemedir. Böylelikle hem şık sofralara kavuşurken hem de doğayı korumaya yardımcı olabilirsiniz.

Casa Di Denim Runnerlar Nedir?

Masa örtülerinin üzerine uzunlamasına serilen ve masanın daha şık görünmesini sağlayan dokumalı örtülere runner denmektedir. Casa Di Denim tarafından tasarlanan farklı desen ve renkteki runnerları masalarınızda kullanabileceğiniz gibi sadece örtü olarak da kullanabilirsiniz. Özellikle desenli ahşap masalarda örtü yerine sadece runner kullanılarak masanın daha sade kalması ve natürel görünmesi sağlanabilmektedir. Runnerları masanızın ebatına göre belirli ölçüler arasından seçebilirsiniz. Runnerlar diğer Casa Di Denim mutfak dekorasyonu ürünleri ile uyumludur.

Casa Di Denim Sepetler Nedir?

Tüm sofralarda kullanabileceğiniz dekorasyon ürünü olan sepetler, sofranızda ekmek gibi unlu mamulleri servis edebileceğiniz öğelerdir. Genellikle ekmek ve lavaş gibi ürünler servis edilse de kurabiye, kek ve bunun gibi diğer tatlı ürünleri de servis edebilirsiniz. Ayrıca sepetinizi peçete ile kombinleyerek daha şık görünmesini sağlayabilirsiniz.

Casa Di Denim Şişe Kılıfları Nedir?

Gerek sofranızda kullandığınız gerekse gün içerisinde yanınızda taşıdığınız su şişeleri için kılıf kullanmak artık çok moda. Şişe kılıfları daha şık bir görüntü katmanın yanında şişelerin kavranmasını da kolaylaştırmaktadır. Çeşitli ebatlardaki kılıflarla su şişeleri haricinde şarap şişelerini de servis edebilirsiniz. Doğa dostu malzemeden üretilen şişe kılıfları, kolaylıkla yıkanmakta ve yıllarca kalitesini korumaktadır.

Casa Di Denim Suplalar Nedir?

Sofralarda kullanılan ve üzerine yemek takımlarının yerleştirildiği örtülere supla denilmektedir. Runnerların aksine daha küçüktür ve kişiye özeldir. Suplalar, bir kişinin yemek gereçlerinin sığabileceği boyuttadır. Casa Di Denim suplalar peçete ve peçete yüzükleriyle tam uyumludur ve istendiği takdirde takım yapılabilmektedir. Suplaları dilerseniz kahvaltı sofralarınızda da tek başına kullanabilirsiniz. Dış mekan kahvaltılarında sıkça tercih edilen suplalar doğa dostu malzemeden üretilmekte ve geri dönüştürülebilir yapıdadır.

Casa Di Denim By Sinem AKAY

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Nasıl Yardımcı Olabilirim?