fbpx
Cadılar Bayramı

Cadılar Bayramı

Cadılar Bayramı (Halloween) Özel Koleksiyonu

Kuzey Amerika’nın en renkli günleri, Cadılar Bayramı döneminde yaşanıyor. Kostümler, dekorlar, ışıklarla her yer iyice şenleniyor. Casa di Denim, Türkiye’de bu temaya uygun aksesuarlar tasarlayan markaların başında geliyor. Casa Di Denim’in Cadılar Bayramı koleksiyonunda Amerikan servisler, suplalar, kumaş peçeteler, denim çantalar ve peçete yüzükleri yer alıyor.

2017 yılında Sinem Akay tarafından kurulan Casa Di Denim, Akay’ın İtalya’da okuduğu dönemde almış olduğu eğitim ve yaratıcılığının da etkisiyle Türkiye’de denim kumaştan üretilen ev aksesuarlarında çeşitliliğin olmadığını fark edip markayı kurmasına sebep olmuş.Denim kumaştan Amerikan servisler, mutfak önlükleri, peçeteler, şarap kılıfları, yastıklar, bardak altlıkları gibi daha birçok aksesuar tasarlayan genç marka Casa Di Denim, Türkiye’de cadılar bayramına dair özel bir koleksiyon yaratan sayılı markalardan birisi. Sürdürülebilirlik ilkesiyle tamamen geri dönüştürülmüş parçalarla hayat bulan tasarımlar, denim kumaş üreten aile şirketinin atıla çıkan kumaşları kullanılarak yaratılmış. Kumaşların hepsinin boyanmasında mineral bazlı boyalar tercih ediliyor.

 

Geri dönüşümü ve sürdürülebilirliği destekliyoruz

Geri dönüşümü ve sürdürülebilirliği destekleyen Casa Di Denim’in her bir koleksiyonunun kendine ait bir konsepti ve içeriği bulunuyor. Kuruluşlarından itibaren ÇABA Derneğini destekleyen Casa Di Denim, Özellikle artan orman yangınları sonrası TEMA Vakfı’na olan bağışlarıyla Casa di Denim ile yolu birleşen her kullanıcı adına fidan bağışında bulunuyor. Ürünlerimizin üretiminde doğaya saygı ve koruma, atık suyun tekrar doğaya zarar vermeyecek şekilde dönüştürülmesi ve uygulanan boyama çalışmalarında da kimyasalları en aza indirgemeye çalışarak üretimimizde ekstra hassasiyet göstermekteyiz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Nasıl Yardımcı Olabilirim?